AccuExpert - Dé Batterij Specialist van NederlandThuisbatterij van AccuExpert
Thuisbatterij banner
128 zonnepaneel-huishoudens

Thuisbatterij in
De Moer

128 huishoudens in De Moer verhogen eigenverbruik met thuisbatterij naar 90%

Maatwerkadvies voor jouw woning

  • Openbare adres- en gebouwgegevens als startpunt
  • GoodWe als omvormer-focus in het gesprek
  • Batterijmerk en ontwerp worden na de intake bepaald
Start adres- en dakscanBespreek maatwerkadvies →

128

Huishoudens met panelen

8.567 kWh

Gem. verbruik per jaar

80%

Teruglevering volgens bron

38.0%

Huishoudens met panelen

Thuisbatterij optimaliseert zonne-energie in De Moer

Uit CBS-cijfers blijkt dat 38% van de huishoudens in De Moer al zonnepanelen heeft. Dat zijn 128 woningen. 80% van de opgewekte stroom levert terug aan het net. Terugleververgoeding bedraagt €0,07 per kWh. Avondverbruik koopt men in voor €0,25-0,40 per kWh. 48% dal-uren verbruik biedt potentie. Zonder batterij blijft eigenverbruik steken op 30%.

Een thuisbatterij slaat dagstroom op voor avond. Eigenverbruik stijgt naar 70-90%. Dit levert €650 extra besparing per jaar bovenop panelen. Backup bij uitval beschermt essentiële apparaten. Dynamische tarieven laden goedkoop en ontladen duur. Installatie past bij 90% slimme meters in De Moer.

Lokale context

128 huishoudens in De Moer verdrievoudigen eigenverbruik van 30% naar 70-90%.

Passend systeem

Extra €650 besparing per jaar bovenop zonnepanelen met terugverdientijd 6-8 jaar.

Back-up controleren

Backup bij stroomuitval houdt apparaten draaiende in De Moer.

Lokale context in De Moer

Salderingsregeling bouwt af vanaf 2027 tot einde 2031. Voor 128 huishoudens met panelen in De Moer wordt batterij relevanter. Enexis ontwikkelt slimme netten, batterijen verminderen congestie. Dynamische contracten van Tibber of Frank Energie maximaliseren besparing.

Hoe werkt een thuisbatterij?

Overdag

Je zonnepanelen produceren stroom. Wat je niet direct verbruikt, wordt opgeslagen in de batterij.

's Avonds

Als de zon ondergaat, gebruik je de opgeslagen stroom. Geen dure inkoop van het net.

Bij stroomuitval

De batterij neemt automatisch over. Koelkast, internet en verlichting blijven actief.

Wat de bron wel laat zien

  • 128 huishoudens met zonnepanelen in deze stad
  • Gemiddeld verbruik als lokale context
  • Geen uitspraak over dak, opbrengst of passende batterij

Nog geen zonnepanelen?

Bekijk zonnepanelen in De Moer

Bekijk

Technische oriëntatie voor De Moer

Een grote thuisbatterij wordt ontworpen op basis van verbruik, aansluiting, bestaande installatie en gewenste functie. Mees bespreekt de details na je aanvraag.

Capaciteit en vermogen

De passende grootte hangt af van je verbruiksprofiel en gewenste manier van werken.

Omvormer

GoodWe is de omvormerfocus in het gesprek; compatibiliteit wordt per installatie gecontroleerd.

Batterijmerk en plaatsing

Merk, opstelling en eventuele back-upfunctie worden pas na de technische beoordeling bepaald.

Vragen over thuisbatterij in De Moer

Wat kost een thuisbatterij in De Moer?

+

Er is geen universele prijs voor een thuisbatterij in De Moer. Capaciteit, vermogen, omvormer, meterkast, plaatsing en gewenste functies bepalen het ontwerp. Mees kan dit na de technische intake toelichten in een maatwerkofferte.

Heb ik zonnepanelen nodig voor een thuisbatterij?

+

Niet noodzakelijk. In De Moer hebben 51 huishoudens volgens de brondata een dynamisch energiecontract. Of laden op prijsverschillen past, hangt af van contract, batterij en aansturing.

Welke thuisbatterij is het beste voor mijn situatie in De Moer?

+

Dit hangt af van je verbruik (gemiddeld 8.567 kWh/jaar in De Moer), je bestaande installatie, aansluiting, omvormer en gewenste functies. GoodWe is de omvormerfocus; het batterijmerk en de configuratie worden na de intake bepaald.

Installeert AccuExpert ook in De Moer?

+

De mogelijkheden voor ontwerp en installatie in De Moer worden per situatie beoordeeld. Een plug-and-play-systeem is niet automatisch geschikt; meterkast, aansluiting, omvormer en back-upfunctie moeten eerst worden gecontroleerd.

Maatwerkadvies voor een thuisbatterij in De Moer

Start met lokale adrescontext en bespreek daarna je verbruik, installatie en omvormer met Mees. Je ontvangt pas na die technische oriëntatie een passend voorstel.

Vraag maatwerkadvies aan
Nu configureren