
Thuisbatterij in
Nij Beets
332 huishoudens in Nij Beets slaan straks 90 procent eigen stroom op met batterij
Maatwerkadvies voor jouw woning
- Openbare adres- en gebouwgegevens als startpunt
- GoodWe als omvormer-focus in het gesprek
- Batterijmerk en ontwerp worden na de intake bepaald
332
Huishoudens met panelen
5.085 kWh
Gem. verbruik per jaar
83%
Teruglevering volgens bron
44.5%
Huishoudens met panelen
Thuisbatterij verhoogt eigenverbruik in Nij Beets naar 90 procent
Nij Beets telt 332 huishoudens met zonnepanelen. 83 procent van hun stroom levert terug aan het net. Dat levert slechts €0,07 per kWh op. Avondverbruik kost €0,25-0,40 per kWh. 61 procent valt in daluren met potentie. Zonder batterij blijft eigenverbruik op 30 procent. 70 procent gaat verloren aan het net.
Thuisbatterij slaat dagstroom op voor avond. Eigenverbruik stijgt naar 70-90 procent. Extra €650 besparing per jaar bovenop panelen. Backup bij uitval helpt. Dynamische tarieven laden goedkoop, gebruiken duur. Installatie past bij bestaande systemen in Nij Beets.
Lokale context
Van 30 naar 70-90 procent eigenverbruik voor 332 huishoudens in Nij Beets
Passend systeem
€650 extra besparing per jaar, terugverdientijd 6-8 jaar met afbouw saldering
Back-up controleren
Backup bij uitval, onafhankelijker van net in waterrijk Friesland
Lokale context in Nij Beets
Salderingsregeling bouwt af vanaf 2027 tot 2031. Voor 332 panelenhuishoudens in Nij Beets loont batterij meer. Liander ontwikkelt slimme netten; batterijen ontlasten. Dynamische contracten van Tibber of Frank Energie verhogen besparing.
Hoe werkt een thuisbatterij?
Overdag
Je zonnepanelen produceren stroom. Wat je niet direct verbruikt, wordt opgeslagen in de batterij.
's Avonds
Als de zon ondergaat, gebruik je de opgeslagen stroom. Geen dure inkoop van het net.
Bij stroomuitval
De batterij neemt automatisch over. Koelkast, internet en verlichting blijven actief.
Wat de bron wel laat zien
- 332 huishoudens met zonnepanelen in deze stad
- Gemiddeld verbruik als lokale context
- Geen uitspraak over dak, opbrengst of passende batterij
Nog geen zonnepanelen?
Bekijk zonnepanelen in Nij Beets
Technische oriëntatie voor Nij Beets
Een grote thuisbatterij wordt ontworpen op basis van verbruik, aansluiting, bestaande installatie en gewenste functie. Mees bespreekt de details na je aanvraag.
Capaciteit en vermogen
De passende grootte hangt af van je verbruiksprofiel en gewenste manier van werken.
Omvormer
GoodWe is de omvormerfocus in het gesprek; compatibiliteit wordt per installatie gecontroleerd.
Batterijmerk en plaatsing
Merk, opstelling en eventuele back-upfunctie worden pas na de technische beoordeling bepaald.
Vragen over thuisbatterij in Nij Beets
Wat kost een thuisbatterij in Nij Beets?
+
Er is geen universele prijs voor een thuisbatterij in Nij Beets. Capaciteit, vermogen, omvormer, meterkast, plaatsing en gewenste functies bepalen het ontwerp. Mees kan dit na de technische intake toelichten in een maatwerkofferte.
Heb ik zonnepanelen nodig voor een thuisbatterij?
+
Niet noodzakelijk. In Nij Beets hebben 112 huishoudens volgens de brondata een dynamisch energiecontract. Of laden op prijsverschillen past, hangt af van contract, batterij en aansturing.
Welke thuisbatterij is het beste voor mijn situatie in Nij Beets?
+
Dit hangt af van je verbruik (gemiddeld 5.085 kWh/jaar in Nij Beets), je bestaande installatie, aansluiting, omvormer en gewenste functies. GoodWe is de omvormerfocus; het batterijmerk en de configuratie worden na de intake bepaald.
Installeert AccuExpert ook in Nij Beets?
+
De mogelijkheden voor ontwerp en installatie in Nij Beets worden per situatie beoordeeld. Een plug-and-play-systeem is niet automatisch geschikt; meterkast, aansluiting, omvormer en back-upfunctie moeten eerst worden gecontroleerd.
Maatwerkadvies voor een thuisbatterij in Nij Beets
Start met lokale adrescontext en bespreek daarna je verbruik, installatie en omvormer met Mees. Je ontvangt pas na die technische oriëntatie een passend voorstel.
Vraag maatwerkadvies aan